Google SketchUp Pro

3D Modelleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65 MB
  • Version 8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Google, Inc.
Google SketchUp Pro yazılımı Mac işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş olan 3 boyutlu modeller oluşturmaya ve bu modellerin üzerinde düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacak bir modelleme programıdır.
Google SketchUp Pro yazılımı Mac işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş olan 3 boyutlu modeller oluşturmaya ve bu modellerin üzerinde düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacak bir modelleme programıdır. Muadili olan diğer modelleme programlarına göre kullanımı daha kolaydır. Bu nedenle de birçok kullanıcı bu yazılımı tercih etmektedir.

Yazılım Google' nin ürettiği Google Earth, Google 3D Warehouse gibi yazılımlar ile tam olarak uyumlu çalışmaktadır. Bunun yanında program ile yapmış olduğunuz çalışmaların yazıcıdan çıktısını alabilir veya e-posta ile gönderim yapabilirsiniz. Gelişmiş bir çok özelliği ve seçenekleri ile bilgisayarınızda çok kolay çizimler ve modeller yapabileceksiniz. Gerçek zamanlı gölge efekti ile çizimlerinizi daha gerçekçi bir hale getirebilir, modellerinize gelişmiş renklendirme ile canlılık katabilir ve dokular ekleyebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Google SketchUp Pro indir